Jak zalogować się na platformę

Instrukcja logowania się na Platformę 💻
 
 1. Zaloguj się pod adresem: mlodziglosuja.ceo.org.pl za pomocą tych samych danych, których użyłeś/łaś na stronie zapisy.ceo.org.pl do rejestracji i zapisów (zgłoszenia do udziału w projekcie poprzez formularz rejestracyjny).
   
 2. Stwórz zespół uczniowski, z którym będziecie realizować zadania projektowe. Zespół powinien liczyć od 3 do 12 uczniów i uczennic. Uczniowie i uczennice tworzące zespół powinni mieć nie mniej niż 13 i nie więcej niż 19 lat.
   
 3. Uzupełnij profil zespołu. Gdy dobierzesz już zespół uczniowski pamiętaj, aby dodać imiona uczniów i uczennic z zespołu na platformę. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę "Profil" i kliknij przycisk "Profil" poniżej napisu "Konto Zespołu" - po prawej stronie witryny znajdziesz listę członków zespołu, kliknij "zmień" i wpisz imiona.
  Prosimy również o dodanie krótkiego opisu i wrzucenie zdjęcia bądź grafiki reprezentującej Wasz zespół. 

   
 4. Rozpocznijcie przygotowania do organizacji wyborów i debat. Zacznijcie od przeczytania "Przewodnika projektowego", który znajdziecie zakładce "Materiały" 📚 Znajdziecie tam najlepsze praktyki organizacji szkolnych wyborów.